В ніч з 6-го на 7-е січня Україна і весь православний світ відзначають одне з головних християнських свят, встановлене на честь народження по плоті Господа нашого Ісуса Христа від Діви Марії - Різдво Христове.

З 6 на 7 січня на свято Різдва,  з 22 години,  в Свято-Воскресінському  храмі смт. Віньківці була відслужене Всеночне бдіння з  Великим Повечір’ям та Литією, а також Божественна Літургія.

Різдвяне, святкове торжество своїм прекрасним й милозвучним співом прикрашав хор, який діє при храмі, під керівництвом регента Фдорчук Віринеї. Люд Божий, котрий був присутній на торжественній  Святій  Літургії також мав можливість разом з хором прославляти новонародженого Христа, в церковних піснеспівах та колядках,які звучали під час різдвяної літургії та після неї.

Традиційно, Вифлеємський вертеп, де народився наш Спаситель, був відтворений у храмі і своєю красою та неповторністю збирав біля себе як дітей, так і дорослих, що подібно євангельським героям, приходили поклонитися «Дитятку, яке лежало в яслах». 

Вертеп     Різдвяна служба   Різдвяна служба

Після Літургії о. Михаїл, зачитав привітання від Предстоятеля УПЦ Блаженійшого Онуфрія, митрополита Київського і Всія України та правлячого архієрея, митрополита Хмельницького та Старокостянтинівського Антонія, а також особисто привітав усіх з Різдвом Христовим, побажавши веселих Різдвяних свят в Новому 2015 році Божому.

 


 

Протоієрей Михаїл  Благочинний церков Віньковецького округу

Дорогі читачі та відвідувачі сайту "Православна  Віньковеччина", брати та сестри!

Різдво на землі Христа Спасителя це великий день для всього світу бо Ісус змінив світ, дав йому сили і можливість для безмежного розвитку й удосконалення. Для віруючих Різдвяна ніч назавжди священна і незабутня, вона наповнює серця людей любов’ю і вдячністю Господу за їх спасіння.

Тепло цих  свят  однаково зігріває усіх християн світу, незалежно від їх національності та поглядів, які вони поділяють. Вже більше двох тисяч років  вони несуть людству віру у краще майбуття, надію на торжество добра над злом, любові до ближнього, послане Сином Божим зцілення і спасіння.

Віддаючи данину багатій традиції християнства, Різдво Христове глибоко пронизане величезним моральним змістом і несе в собі очищаючу й об’єднавчу силу, щедро даруючи нам відчуття справжньої вірності, любові, милосердя до ближнього. Сподіваємось, що у ці святкові дні всі віруючі щиро звернуть свої помисли до заповідей Божих, сповідуватимуть їх щодня.

Вітаю    усіх православних віруючих з Різдвяними святами!

Прийміть найщиріші вітання з Різдвом Христовим! Від усього серця бажаю  Вам  міцного здоров’я, духовної радості, Божої допомоги та благословення у всіх Ваших справах і починаннях. Нехай радість від того, що Бог є з нами, допомагає нам відкривати свої серця для Божої благодаті!

Славімо Господа не тільки словами молитов, церковних піснеспівів і колядками, але додаймо до цього і дієву любов до наших ближніх!

Нехай  Вифлиємська зірка освітить життєвий шлях кожного із вас, мир, злагода і процвітання нехай перебувають у нашій державі і в кожному домі.

 

Протоієрей  Михаїл

Благочинний церков Віньковецького округу