Вже стали традиційними різдвяні поїздки вихованців центру до столиці нашої держави. Не став вийнятком і цей рік – знову очікується вагома порція позитивних емоцій і приємних спогадів. Саме з цієї нагоди і відбулося батьківське зібрання у стінах закладу. Цього разу екскурсійною поїздкою нагороджені 40 вихованців старших груп центру, а також 8 переможців районного конкурсу «Зерна духовності» - учні 4-11 класів шкіл району. Про нього і необхідність вивчення основ християнської етики у школах району розповіла методист РМК Когут В. Й.

Різдвяний подарунок                Різдвяний подарунок

Натхненник майбутньої поїздки – батюшка Михаїл оповістив присутнім про те, що наш благодійник Горенюк О.І знову не залишив без різдвяного подарунка вихованців Духовно-просвітницькому центру, а також про організаційні моменти цієї довгоочікуваної події, запевнивши – з досвіду попередніх років – про чудові умови проживання, харчування, а також з послідовністю відвідування екскурсійних об’єктів, а ще давав вичерпні відповіді на питання батьків. Отож – чекаємо 11 січня!

Громада Свято-Воскресінського храму, викладачі Духовно-просвітницького центру, діти та батьки вітають Горенюка Олександра Івановича, голову благодійного фонду «Діти майбутнього» з Різдвом Христовим та бажають йому Многія і благія літа.