У ці неспокійні для нашої держави дні головним  бажанням кожного її громадянина є, вочевидь,  мир і спокій у рідній країні. Саме задля цього і в нашому храмі у новорічну ніч було проведено богослужіння – розпочалось воно о 22 годині, закінчилось о 2 ночі. Незважаючи на такий час, дуже багато вірян – і дітей, і дорослих знайшли час, аби поставити свічечку за  наших героїв – учасників АТО і долучитись до  спільної молитви за нашу державу, за її   народ, за щасливе мирне майбутнє України.  І кожен з присутніх у храмі міг відчути те тепло і ту любов, яку Бог дарує людям.

Нічне Богослужіння                Нічне Богослужіння

 

Після Літургії настоятель храму  батюшка Михаїл  звернувся до прихожан з вітальним словом. Він побажав усім, насамперед, аби кожен відчув довгоочікуваний  спокій і в своїй душі, і в державі, щоб Господь дарував мир українському народу і оберігав його захисників, дав йому силу і мужність вистояти проти ворожих агресорів у ці важкі для країни часи, щоб допоміг зберегти цілісність,  неподільність і незалежність України.

А потім була ще одна молитва – на цей раз пісенна – всі  віряни змогли не тільки послухати наш духовний гімн «Боже великий, єдиний, нам Україну храни!», а й долучитись до його виконання, помноживши цим самим головне  наразі прохання кожного українця –

«…Дай йому волю, дай йому долю,

Дай доброго світу,

Щастя дай, Боже, народу

І многая, многая літа!»...