Духовно-просвітницький центр «Держава» приймає у своє коло всіх, хто любить Бога і хоче жити по Його Святій Волі.

8 вересня з благословіння отця Михаїла, у недільній школі Духовно-просвітницького центру «Держава», при Свято-Воскресінському храмі (смт.Віньківці), відбувся відкритий урок на тему «Школа Божої любові».

 

 

Заняття стало справжнім веселим святом! На нього завітали батьки, прихожани та гості нашого центру. Отець Михаїл привітав нових учнів недільної школи та вручив їм подарунки. Ми всі разом пригадали події минулого навчального року. Діти разом з батьками вдосталь повеселились під час конкурсів. Учні відповідали на запитання вікторини та складали символічний букет квітів - якостей істинного християнина. Метою заняття було не тільки гарно провести час, але й об’єднати батьків та дітей в одній спільній справі – любові до Бога.

Конкурси завершились, а свято для дітей продовжилось солодкою трапезою, дбайливо приготовленою матушкою Любов’ю та вчителями центру.

Ми просимо Бога, щоб новий навчальний рік у недільній школі був яскравим і пізнавальним як для дітей, так і для їхніх батьків, а наші дітки підростали добрими православними християнами.

Педагогічний колектив Духовно-просвітницького центру “Держава”