“Иисус же рече: оставите детей и не возбраняйте им приити ко Мне: таковых бо есть Царство Небесное”( Мф. 19:13)

Божественна Літургія… Святе Причастя,церковний дзвін, молитва, піснеспіви, аромат ладану, запалені свічки – це те, що пробуджує віру у серці кожного православного християнина та надихає йти до Господа. Так і було сьогодні в храмі, адже неділя – день Божий! І потрібно дякувати Господу за те, що ми усі прожили цей день в радості! Сьогодні після Божественної Літургії в Духовно-просвітницькому центрі «Держава» з благословіння отця Михаїла, під опікою матушки Любові відбулося чудове свято «Барви веселки», приурочене Міжнародному дню захисту дітей.

 

 

Спершу юні актори нашого дитячого лялькового театру “Дзвіночок” показали неймовірно зворушливу виставу «Мама для мамонтенятка». Учні постаралися на славу Божу й подарували глядачам приємні незабутні хвилини. Діти сміялися і раділи, а дорослі поринули у дитинство.

А продовжувалося святкове дійство на подвір’ї Свято-Воскресінського храму. Діти проявляли свої таланти: співали, танцювали, розказували гуморески, грали на баяні. А чудові дівчатка-клоунеси Мармеладка і Карамелька влаштували для усіх учнів веселі забави, конкурси, і відповідно подарували солодкі призи. Не стояли осторонь і дорослі, яких вони теж запросили взяти участь в іграх. Глядачі були у захваті, висловлювали свої враження, ділились емоціями: «Класне свято, адже дітки задоволені. Вистава взагалі супер», – сказала нам мама Тані Томак. «Дуже, дуже гарне свято. Зазвичай діти сидять у телефонах, комп’ютерах, а сьогодні у них є можливість погратися, поспівати, поспілкуватися. І це дуже добре. Лялькова вистава була чудова, гарно підібрали голоси акторам», – ділилася враженнями бабуся Дубчак Крістіни. «Мені усе сподобалось, дітям весело. Мій син хоч уже дорослий, але я задоволена, що він ходить у ляльковий театр і це йому подобається. Я дуже вдячна батюшкові Михаїлу і матушці Любі за створення такого центру для розвитку наших дітей, ну і звичайно вчителям за їхню роботу», – промовила мама Наскального Артема, а прихожанка Ксенія не стримувала емоцій – «Задоволена святом. Все чудово!»

Підсумком свята стало вручення учням подяк у різних номінаціях за їхні досягнення протягом навчального року.Старша та молодша групи отримали грамоти за особливі досягнення у навчанні. Зі сльозами на очах ми розлучалися із нашими випускницями Жук Валерією, Залуцькою Дарією, Швець Веронікою, Миколюк Іриною, Федорчук Софією та Томак Тетяною, які пройшли довгий шлях духовною стежиною знань. Ми надіємося, що ці знання обов’язково допоможуть їм у житті й з нетерпінням чекаємо на них у недільній школі – вже не учениць, а хороших помічниць. Дівчаткам були вручені сертифікати про успішне проходження курсу «Основи православної віри». Наші випускниці подарували вчителям квіти, приємні побажання та подарунок для центру. На завершення усі діти заспівали гімн православної віри М. Сербського «Віра вічна, віра славна», тим самим в унісон заявили про те, що вони, незважаючи на свій юний вік, – вірні своїй істинній вірі і є справжніми православними християнами!

За такі старання і чудове свято матушка Любов і отець Михаїл запросили усіх присутніх дітей до солодкого столу. Отець Михаїл поблагословив і привітав кожного: «Цей рік був дуже насиченим і плідним, кожна дитина у нашому центрі старанно розвивала Богом дані таланти, дякую вчителям, батькам, дітям за старання та люблю вас усіх». А по дитячих очах було видно, що і вони щиро люблять свого духовного вчителя.