02 червня на території Свято-Георгіївського храму міста Хмельницького відбулося цікаве свято приурочене Дню захисту дітей. Наші дітки з благословіння отця Михаїла, під опікою матушки Любові також взяли у ньому участь.

Коваль Крістіна виконала пісеньку "Веселка", учасники дитячого лялькового театру "Дзвіночок" показали виставу "Мама для мамонтенятка", а юні танцюристи порадували запальним українським таночком. Після виступів діти мали змогу відпочити та цікаво провести час, адже організатори свята підготували спортивні ігри, конкурси, танці, нагодували нас усіх смачним обідом, потішили солодощами та подарунками та ще й вручили діткам подяку за участь у святі.

 

 

Висловлюємо щиру подяку усім, хто був причетний до організації свята та поїздки у Хмельницький, бо дуже важко, майже неможливо, перерахувати поіменно всіх добрих людей, від батюшок, матушок, організаторів, вчителів, батьків, дітей, кухарів, водіїв до благодійників, за турботу про духовний розвиток дітей. Дорогі брати та сестри, ваші імена знає Господь. Тож ми просимо Його, щоб Він сторицею повернув вам ту турботу, силу, любов, терпіння - те світло сердець, яке ви віддаєте діткам. Многая вам і благая лєта!

З повагою вчителі Духовно-просвітницького центру "Держава"