Сьогодні, 26 травня, у Духовно-просвітницькому центрі «Держава» з благословіння отця Михаїла для учнів старшої групи був проведений підсумковий конкурс «Скарбниця віри». Методом жеребкування діти були поділені на дві команди. Учні по черзі відповідали на вибрані запитання серед п’яти тематичних груп: «Православні свята», «Божественна літургія», «Великий Піст», «Євангеліївські притчі» та «Успенська Києво-Печерська Лавра».

Вправність наших юних ерудитів оцінювало журі у складі трьох матерів: Корчової Поліни, Швець Лілії та Когут Валентини. Діти активно і згуртовано працювали, показували свої знання, хоча й без хвилювання тут теж не обійшлося.

 

 

А учні молодшої групи під опікою матушки Любові провели відкрите заняття для батьків на тему «Божі заповіді». Сьогодні діти спробували себе в ролі акторів, адже показували лялькову виставу "Православний колобок", яка вразила усіх глядачів.

ПЕнтузіазмові та творчим здібностям наших вихованців можна тільки позаздрити й порадіти за них, адже Бог наділив їх такими чудовими талантами.