Продовжуючи святкувати Світле Христове Воскресіння, ми згадуємо духовний подвиг тих жінок, які йшли за Господом до самої Голгофи й залишалися поруч зі своїм Учителем до самої Його смерті на хресті. За таку вірність Спасителеві вони були визнані гідними першими дізнатися від ангелів про Його Воскресіння, а потім і першими зустріти воскреслого Господа.

Свято жінок-мироносиць – це є свято жінки, яке святкується не один день, а цілий тиждень. І саме сьогодні, 12 травня, у Свято-Воскресінському храмі на честь цього празника була здійснена святкова Божественна Літургія. По завершенні Богослужіння відбувся обхід навколо храму, де право нести хоругви, ліхтар, хрест та Євангеліє надали молодим дівчатам. Протоієрей отець Михаїл та ігумен Іов, який прибув до нас зі Свято-Нікольського монастиря (Донецька єпархія), читали святе Євангеліє, окроплювали прихожан свяченою водою, а опісля звернулися з привітальними словами до усіх жінок, матерів та дівчат з найкращими побажаннями.

 

 

Продовженням свята став концерт, який з благословення отця Михаїла влаштували учні Духовно-просвітницького центру «Держава». Спершу для глядачів була представлена театральна вистава «Сльози Марії» на честь свята Воскресіння Христового, а потім духовна композиція для жінок, матерів та бабусів в честь свята жон-мироносць. Усі діти, від найменшого до найстаршого, проявляли свої творчі здібності й таланти, намагалися приємно вразити всіх присутніх. І їм це вдалося. На завершення учні заспівали фінальну пісню, а потім вручили усім квіти: хто матері, хто бабусі, хто сестричці, хто просто незнайомій жінці. Проте іскринка радості була помітна в кожного, а дехто й не стримував сліз, адже материнство – це така особлива місія на землі, якою наділив кожну жінку Господь. Також найщирішими словами та вітальною піснею діти привітали дорогу матушку Любов, яка є і завжди буде для усіх нас ідеалом справжньої жінки-мироносиці, адже вона як ніхто інший вміє дарувати людям свою доброту, ласку, материнську опіку, турботу та безмежну любов.

Зі словами подяки до учнів та вчителів звернувся отець Михаїл. Його слова завжди є щирими. І в черговий раз він був задоволений святковим концертом, дякував юним артистам, педагогам, вітав усіх зі святом. До привітань приєдналася матушка Любов і вручила дітям маленькі солодкі подарунки.

Ми дякуємо Господу Богу за такі пережиті хвилини радості, і нехай їх у нашому житті буде якнайбільше.