Церква Христова існує поза часом. Не важливо скільки минуло тисячоліть з часу земного життя Спасителя, Господь Живий! На богослужіннях практично неможливо почути про священні події в минулому часі, наприклад, що Господь входив в Ієрусалим. Ні, Він ВХОДИТЬ у Ієрусалим, і причому «днесь», зараз.

Яке щастя, що до храму зустрічати Господа прийшло так багато християн! Отець Михаїл засвідчив, що за 15 років служіння у Свято-Воскресінському храмі він ще ніколи не читав так багато поминальних записок! Тільки дітей у храмі було до п’ятдесяти! Як вони раділи, коли батюшка жартома опускав на їхні голівки вербові різочки! А скільки людей приступило до Святого Причастя! Вітаючи християн, отець Михаїл промовив такі сердечні слова: «Дорогі браття і сестри, сьогодні, принісши додому гілочку верби, ви можете привести Господа у свій дім. Якщо будете чесними, щирими, добрими, разом з вами у ваш дім ввійде Господь і у вашій оселі поселяться мир, достаток та любов. Цього я вам щиро бажаю.»

 

 

Після богослужіння отець Михаїл, матушка Любов та громада храму запросили усіх прихожан на благодійну трапезу. Як же нам смакувала уха! Спаси вас Господи, батюшка і матушка, і всі добрі люди, за молитви, труди на Божій ниві й ваші щирі серця. Низький уклін Балинській Ніні, Кошовій Надії, Кенс Валентині, Кенс Ніні, Олендрі Ніні, Пиріг Марії, Юрчак Лєні за смачні пиріжечки.

Свято на церковному подвір’ї добігало до завершення. Діти пішли на заняття у недільну школу, а жіночки ділилися враженнями. Прихожанка Ніна була усім задоволена, дякувала організаторам, казала, що усе було зроблено щиро та по-Божому. Прихожанка Оксана дякувала за смачні страви, а наш регент Віринея Михайлівна була просто у захваті. Люди не приховували своїх емоцій: “Дуже гарно”, “дуже смачно”, “дякуємо”, “у захваті” - і ще багато хороших слів почули ми тієї миті.

Кожного року ми переживаємо християнські події по-новому. Тому ми сьогодні прийшли в храм, принесли вербові гілочки, стояли з ними під час богослужіння, щоб показати, що і ми зустрічаємо Господа як свого Царя і Месію. Але у таке величне свято нам із вами не можна забувати, куди йде Господь і заради чого. Святом Вербної неділі починається для нас Страсна седмиця. Упродовж цих кількох днів Господь завершить Своє земне життя. У цьому завершенні буде звершення всього. Як Він Сам скаже в Своїх останніх словах на Хресті: «Звершилося!».