Сьогодні, 7 квітня, усі православні християни відзначають велике свято – Благовіщення Пресвятої Богородиці.

У Свято-Воскресінському храмі в цей день була звершена особлива святкова Божественна Літургія. Як завжди, Дім Божий був переповнений вірянами, особливо радувала присутність дітей, які з трепетом моляться, прихиляють свої голівки до ікон, запалюють свічечки. Не можливо було не заслухатись церковними піснеспівами, які так і линуть до Бога. Багато людей прийняли Святе Причастя, і це є найголовніше. Адже ми живемо заради цього.

 

 

У кінці Богослужіння до прихожан звернувся отець Михаїл. У своїй проповіді він сказав такі слова: «Без віри важко зрозуміти, як Святий Дух зійшов на Діву Марію і Вона у лоні своєму зачала дитя. Але це є найвеличніше чудо, яке Бог створив. І це не перше чудо. Адже Господь багато творив. Але ми через свою невіру, заклопотаність роботою, добуванням хліба насущного забуваємо, що все в руках Божих. І сьогоднішнє свято найперше нам на це вказує. Адже без волі жінки, без чоловіка на землю з’являється не просто людина, а з’являється Боголюдина Іісус Христос – третя іпостась Святої Трійці. Тому сьогодні особливе свято! Нехай Господь і до вас всіх прийде й кожному дасть по вашій вірі. Повірмо в це чудо, і тоді ми будемо жити по-християнськи.

Дорогі брати та сестри, вітаю Вас із цим святом. Всім бажаю добра, щастя, здоров’я, радості, взаєморозуміння одне з одним та всього найкращого. Многая і благая літа!»