Хоч Різдвяні свята вже завершуються, проте відчуття свята ще присутнє в серцях людей, а особливо в учнів і вчителів Духовно-просвітницького центру "Держава". Адже 13 січня, з благословення отця Михаїла, учасники лялькового театру під керівництвом Матус Є. А. подарували людям справжнє свято, показавший чудову виставу "Різдво Спасителя".

Гра акторів лялькового театру змусила глядачів замислитись над сутністю людини, яку створив Господь, над метою її існування, над вічними проблемами в житті кожного з нас. У деякі хвилини під час вистави у людей наверталися сльози на очі -- і це, звичайно, доказ того, що учні від щирого серця намагалися втілити в реальність те, що ми можемо тільки прочитати у Святому писанні або ж уявити.

На завершення усі діти заспівали чудову колядку. Отець Михаїл щиро подякував учням за їхнє старання, і наголосив, що сьогоднішня вистава є найкращою проповіддю, суть якої не кожен священик узмозі донести словами до прихожан.

 

 

Наостанок нашим юним артистам вручили невеличкі солодкі подарунки, а потім усі, й глядачі в тому числі, стали до колективного фото, щоб цей момент закарбувався надовго в серцях кожного.