31 січня, у Свято-Воскресінському храмі відбулася Божественна Літургія, яку очолив владика Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній. Сама служба була надзвичайно урочистою та піднесеною, адже серця стількох священнослужителів на чолі з архіпастирем у спільній молитві піднеслися до Господа.

Ангельські піснеспіви у виконанні церковного хору підкреслювали Божественність Літургія. Перед Богослужінням пройшла сповідь священиків Віньковецького благочиння та бажаючих мирян, а потім вони приступили до Святого Причастя.

Після Літургії Владика Антоній подякував священикам за собор, за єднання, закликав усіх отців бути вірними нашій Українській Православній Церкві, звернувся з промовою до прихожан. Він наголосив, що настав такий час, коли спільна молитва є безцінним засобом для нас, християн, щоб Господь почув і простив нас грішних і послав на землю такий довгожданий мир.

 

 

Ми, прихожани, щиро дякували Богу, за те що удостоїлися перебувати в таку хвилину в храмі. Кожен розумів, яка це велика милість для нас грішних бути присутніми у Господа на Тайній вечері, продовженням якої стала благодійна трапеза. Тому також висловлюємо подяку всім тим, хто долучився до приготування смачних страв.

Дякуємо Богу за все!