Печаль и воздиханіє в мене к падшим людям, що стали гонителями Церкви Христової та православного священства. "новини інтернет ресурсів" Що ж ви робите окаянні, таж такі як ви вже були (комуністи) що таке беззаконня творили і це за моєї пам'яті. Невже та гривня, що вам дають, чи посада, варта вашої ганьби перед прийдешним поколінням та православним людом і Богом

Хоче хтось з вас мати ще одну церкву в Україні?- та буть ласка, ми вам щей поможемо, але нас незачіпайте. Ви хочете розрушити тисячолітню Церкву Христову? -у вас не вийде бо не ви перші цього хотіли, не ви перші храми закривали, а потім духовенство, та православний люд вбивали, до вас були і сильніші за вас і в них нічого не вийшло і покрились вони ганьбою та вічним Божим мщенієм.А чого не вийшло у попередників ваших і чого у вас не вийде? - тому що Глава нашої Церкви Христос)))))))))) і перемогти його неможливо.

Ви у Бога вірите, але Богу не вірите - то для чого вам наша Церква?- бо якби ви не просто у Бога вірили, а вірили Богу, то не принижували ви б нас, не обзивали нас своїх братів во Христі москалями та агентами кремля, нерозпуджували б ви на церковній пажиті паству Христову. Чого ви це робите браття українці? Незабувайте, що у Бога нагорода, але в Нього и мщеніє, подивіться в історію гоніння Церкви Христової.

Ось про-що я думаю, і від чого печаль і воздиханіє.

З повагою до вас о. Михаїл.