21 листопада у Свято-Воскресінському храмі з благословіння отця Михаїла, відбулася Божественна Літургія.

Вшанувати Архангела Михаїла прийшло багато людей, адже до свята готувалися заздалегідь усі прихожани. Проходили репетиції церковного хору. Під опікою матушки Любові жіночки наводили порядок у храмі та трапезній залі, а також готували благодійний обід з нагоди свята.

Розпочалося богослужіння. Прихожани запалювали свічечки і ніби передавали один одному частиночку тепла власних сердець… Линули до Бога молитви. Покірно схилилися голови під Євангеліє і душі завмерли, бо почули Слово Боже. Слово Живе, бо животворить християнина у скорботі. Слово Вічне, бо невмирущою є душа людська. Слово Мудре, бо дає зрозуміти Премудрість Божу.

 

 

До нас звернувся наш пастир – отець Михаїл та привітав усіх християн зі святом: «Дорогі брати та сестри, вітаю вас із великим християнським святом Архистратига Божого Михаїла та інших Небесних Сил Безтілесних. Бажаю вам мудрості для того, щоб зрозуміти велику любов Господа Нашого Іісуса Христа, яку Він виявив до нас через Архангелів і Ангелів. Адже Господь створив Сили Небесні, які думають, піклуються, дбають за нас вічно, щоб ми могли прийти до Царства Небесного. Ми повинні знати своїх Небесних Покровителів, бо вони нам допомагають. Архангели нас охороняють, сповіщають, зцілюють, просвітлюють, дарують світло Боже, надихають та спонукають до молитви, нагадують про необхідність славити Господа, відповідають за благословення Боже. Всі сили небесні, прагнуть, щоб ми з вами жили в мирі, у злагоді, у взаєморозумінні, щоб були матеріально забезпечені, щоб ми, дійсно, мали право, як православні християни, на Царство Небесне.

У Євангелії говориться: “Кто имеет уши слышать, да слышит!” (Матф. 11:15) Слухайте. Розумійте. Думайте. Говоріть з кимось на цю тему, але не мовчіть ніколи, бо загубите свої душі. Люди заздрістю, поганими словами, нечистими думками, злістю, жадобою грошей, суперечками, ненавистю відвертають від себе Архангелів і Ангелів. Тому нам потрібно всього цього уникати. Шануйте Сили Небесні і живіть у любові. Амінь.”