30 серпня виповнилося 60 років від дня народження благочинного Віньковецького району та настоятеля Свято-Воскресінського храму – отця Михаїла.

За Матвієм, Марком та Лукою (Мт.17:1–6, Мк.9:1–8, Лк.9:28–36), одного дня Ісус узяв із собою трьох апостолів: Петра, Якова та Йоана, – і привів їх на “високу гору”, яку часто ототожнюють з горою Фавор. Там на їхніх очах він “переобразився”: його вбрання стало сліпучо білим, а обличчя засяяло, мов сонце. Біля нього, уособлюючи Закон і пророків, з’явився Мойсей та Ілля. Світла “ясна” хмара огорнула їх, а голос із тієї хмари промовив: “Це – мій улюблений Син, що я його вподобав: його слухайте” (Мт.18,5).

Вже 29 років крокує він нелегким шляхом священика. Життя священика, в першу чергу, – щоденна молитва за Батьківщину, своє місто та прихожан. Він – помічник Бога на землі та являється посередником між Господом і людьми. На кожному Богослужінні настоятель возносить молитви перед Престолом Божим разом із прихожанами та звершує найважливіше – Таїнство святого Причастя. Але є ще дуже багато обов’язків, пов’язаних із будівництвом храмів, які отець Михаїл збудував у селах Ялтушків, Осламово, Зоряне, Дашківці та у Віньківцях. Дуже багато зусиль потребує і благоустрій церковної території та допомога бідним. За таке жертовне життя і відданість своєму покликанню Господь завжди чує молитви отця Михаїла та посилає християн-благодійників для вирішення необхідних проблем.

Отець Михаїл заснував у Віньківцях один із найбільших Духовно-просвітницьких центрів на Хмельниччині, де кожну неділю займаються наші діти та батьки, вчаться жити благочестиво серед такого несправедливого гріховного світу. Усім своїм життям настоятель є взірцем православного християнина, який піклується про майбутнє покоління, збереження Православної віри та спасіння найдорожчого для Бога – душі християнина.

Ми, прихожани Свято-Воскресінського храму, дуже цінуємо нелегку працю нашого настоятеля та просимо Бога, щоб Він дарував ювілярові довгі роки життя, безмежну любов, віру, яка може і гори переставляти, дуже багато життєвої енергії, духовних сил і терпіння на многії і благії літа!