1030 років назад святий князь Володимир вивів людей із духовної темряви, охрестивши Київську Русь. З тих пір наша держава поміняла багато правителів, навіть отримала нову назву. Але незмінним залишається те, що Русь-Україна – Православна християнка. І наша Православна віра у важку хвилину об’єднує людей для спільної молитви, не дає закам’яніти нашим серцям, дає силу витримати важкі часи, повертає нас до Бога, надихає вірити у Його святе заступництво, надіятися на Божу милість і вчить любити один одного.

27 липня 2018 року парафіяни Хмельницької єпархії взяли участь у Хресній ході у Києві, присвяченій 1030-чю Хрещння Русі. Багато вірян Віньковецького району були присутніми на цій духовній події. Серед них були і ми – прихожани Свято-Воскресінського храму. У цей день ми усі зібралися у Києві для спільної молитви до святого Володимира за мир у нашій державі!

Неможливо без сліз передати ту радість, яку ми відчували у мить молитовного єднання наших сердець. Ми з’їхалися із різних куточків України, а почувалися так комфортно, ніби вийшли з одної хати. Людей було дуже багато! Ми довго не могли вийти з Володимирської гірки на дорогу, через невпинний людський потік. А коли вийшли, то скільки не озиралися, за нами люди заповнювали вулицю.

 

 

Багато було молоді і дітей! Багато було чоловіків, люди ішли сім’ями. Ішли до Бога. Під час Хресної ходи постійно лунала молитва ”Господи Иисусе Христе, Сыне Божий, помилуй нас грешных!”, багато інших молитов та церковних піснеспівів. Серед нас був Господь, була Матінка Божа, були усі святі Києво-Печерської Лаври і кожна бруківочка, на яку ступали ми та наші діти, була благословенна Богом.

Сьогодні ми хочемо звернутися зі словами подяки до настоятеля Свято-Воскресінського храму протоієрея отця Михаїла: ”Дорогий наш отче Михаїле, ми знаємо, яких титанічних зусиль докладали ви, щоб ми мали змогу духовно зміцнитися, взявши участь у Хресній ході. Немає таких слів, щоб висловити нашу вдячність Вам, тому ми просимо Господа, щоб оберігав Вас і Вашу родину від усіх негараздів у житті, посилав Вам любов, душевне тепло і доховну силу.”

Прихожани Свято-Воскресінського храму.