У Хмельницькій обласній філармонії вальсували віруючі діти Хмельниччини під час проведення третього православного християнського балу, присвяченого жінкам-мироносицям

Від наймолодших до людей похилого віку – усі бажаючі мали можливість спробувати себе в виконані класичого вальсу, польки-трійки. І надзвичайно приємно те, що вихованці Духовно-просвітницького центру "Держава" учасники хореографічного гуртка вперше відвідали подібний захід.

Розкішні сукні, солідні фраки – навіть у повітрі витала велична атмосфера. Це був незвичайний день, він виконав бажання тих, хто жадав чуда, він надав можливість відірватися від буденних справ і зануритись в чарівну казку бального торжества.

Учасники балу мали можливість за дві неділі до балу відвідати підготовчі танцювальні заняття. Але це не було обов’язковою вимогою. Більша частина учасників тренувалась за дві години перед балом. 

 

Вальс, вальс, вальс! Він кружляв у танці всіх і маленьких і дорослих. У нас не було обмежень у віковій категорії. І рівень підготовки не був важливим. Гарне вбрання, зачіски і взагалі філармонійна атмосфера додавали торжества святу.

В проміжках між танцями учасники балу разом із запрошеними гостями мали змогу насолодитись класичною музикою, академічним співом та ін. Задля підкріплення сил для учасників балу було приготовлено фуршетні столики.

Бал добігав кінця… чарівній половині гречні юнаки дарують чудові троянди, фотосесія, слова щирої вдячності усім організаторам цього дійства … і так не хочеться іти до дому. Дивлячись на ті сяючі очі, посмішки, море позитивних вражень, хочеться неодноразовов ставати учасникаи подібних заходів!