30 квітня 2017 року у Свято-Воскресінському храмі пройшла святкова Божественна літургія з нагоди Дня святих жінок-мироносиць, які були супутницями Ісуса Христа, ішли з ним на Голгофу, були свідками його страждань і першими дізналися, що Христос Воскрес. І тому цей день вважається святом усіх жінок-християнок: матерів, бабусь, які теж виконують свій подвиг вірності, любові, милосердя і щоденно прищеплюють своїм дітям віру в Бога. Після завершення богослужіння отець Михаїл від щирого серця привітав жінок і дівчаток з цим прекрасним днем і побажав їм міцного здоров’я, любові, та многая літ і наголосив, щоб вони ніколи не забувалися про свою місію жінки-християнки та жінки-матері. А опісля запросив усіх прихожан на святкове дійство, приурочене до Дня жінок-мироносиць та Воскресіння Христового.

Свято розпочали учні старшої групи «Паростки добра», які у поетичній формі розказали про важкі муки, страждання і смерть Ісуса Христа. А три учениці ввійшли в образ жінок-мироносиць та прославляли свого учителя – Господа. Потім учень у ролі ангела сповістив, що Христос Воскрес і дарував людям Царство Небесне. А підсилював ці поетичні рядки прекрасний спів дитячого хору під керівництвом регента Виринеї Михайлівни Федорчук.

Продовженням такої поетичної композиції став виступ учнів молодшої групи «Ангелятка», які представили глядачам цікаву казочку «Великоднє диво», де усі чудово ввійшли в роль курочки, курчаток, яєчка, ворони та інших образів і тішили людей своїми акторськими здібностями і чудовими костюмами. А на завершення заспівали веселу пісеньку «Христос Воскрес!».

Далі у залі прозвучали вітальні слова матерям, бабусям, усім жінкам. Учениці старшої групи декламували прекрасну поезію для матерів. Учитель А. С. Біла від імені усього педагогічного колективу висловила слова вдячності усім жінкам, які трудяться на славу Божу в нашому храмі, і звичайно матушці Любові, яка щиро, по-материнськи, опікується нами всіма. Їй також були присвячені прекрасні поетичні рядки. Опісля прозвучала мелодійна пісня «Мамо».

Веселих ноток додали до загальної духовної атмосфери учні середньої групи «Промінь духовності», які подарували глядачам літературно-музичну композицію «Ой весно-веснонько». Зачаровувала своїм незвичайним образом дівчина-весна та підбадьорив присутніх грою на сопілці герой Іванко, який запросив дітей у веселий таночок.

Потім з великоднім привітанням до людей звернулися учні підліткової групи «Світоч». Справжнім подарунком стала для дітей лялькова вистава «Дорога до храму». Радісні емоції переповнювали усіх. Дорослі раділи не менше дітей, висловлювали свої враження, не вірили своїм очам і вухам, не думали, що діти спроможні поставити таку виставу, дехто вважав, що це виступали запрошені професійні актори. Проте, коли учні вийшли до глядачів, усі були приємно вражені. Люди не приховували своїх емоцій, навіть за звичкою критикували. Але найщирішими глядачами, які не мають ні заздрості, ні зверхності, ні зарозумілості, були найменші дітки. І коли ми дивилися у їхні щасливі очі, то розуміли, що вистава вдалася на славу.

Після завершення святкового дійства матушка Любов подякувала усім дітям, які виступали, за те, що подарували глядачам тепло своїх малесеньких сердечок. Окремо висловила слова вдячності батькам, людям за допомогу у підготовці до свята. Також Слова подяки дітям та усім людям промовила педагог-організатор Є. А. Матус та повідомила, що духовно-просвітницький центр «Держава» продовжує свою роботу протягом літнього періоду. Для дітей будуть організовані гуртки, конкурси, ігри, відпочинок на природі, екскурсії, паломницькі поїздки, спортивні змагання, діти братимуть участь у богослужіннях та православних святах.

Дорогі брати та сестри, Христос Воскрес! Ніколи цього не забувайте, адже ця подія є основою земного життя кожного християнина. Бо немає ідеальних людей, нам всім є над чим потрудитися, щоб позбавитися негараздів у житті. Моліться! Господь нас чує і завжди допомагає.

Фотоальбом свята

 

Духовно-просвітницький центр «Держава»