Неділя за тиждень перед Великоднем називається "Вербною" або Входом Господнім до Єрусалиму. За християнським вченням у цей час Спаситель Христос в'їхав у Єрусалим на віслюку і миряни устеляли перед ним дорогу пальмовим листям. Оскільки в Україні пальми не ростуть, їх замінили гілками верби.

І саме 9 квітня у Свято-Воскресінському храмі, що у селищі Віньківці, проходило святкове богослужіння на честь цього свята. А напередодні, у суботу, в церкві проводилося Всенічне бдіння, коли священики окроплювали вербове гілля святою водою. Храм був переповнений прихожанами, дітьми, літніми людьми, які прийшли у такий великий день славити Господа, попросити прощення гріхів, помолитися за здоров’я рідних, послухати настанов священників, які спонукають бути смиренними і вдячними Богу. Вербна неділя – це дуже благочестиве торжество, адже в цей період все ще триває Великий піст, а попереду християн чекає суворий тиждень посту – Страсна седмиця.

А ще цей день став особливим для учнів духовно-просвітницького центру «Держава», що діє при Свято-Воскресінському храмі. Адже учителі центру, матушка Любов та отець Михаїл нагороджували грамотами переможців конкурсу «Скарбниця віри», який проходив 26 березня, і вручали їм красиві подарунки: найменшим дітям – солодощі, а учням старших груп прекрасні ікони Божої Матері та Ісуса Христа.

 Радісно на душі було усім: і дітям, і їхнім батькам, і вчителям, і священикам, і навіть прихожани щиро раділи, що у них на очах росте молоде покоління православних християн, які щиро вірять у Бога і тішать своїми вчинками та здобутками. Наостанок отець Михаїл та отець Андрій привітали усіх зі святом та побажали вірянам любові, злагоди, миру, добробуту, Божої благодаті та многая і благая літа.

А. С. Біла,
учитель духовно-просвітницького центру «Держава»