26 березня учні підліткової групи «Світоч», старшої – «Паростки добра» та середньої – «Промінь духовності» з благословіння отця Михаїла брали участь у конкурсі «Скарбниця віри». Цей конкурс став підсумковою роботою по вивченому матеріалі за весь навчальний рік у духовно-просвітницькому центрі «Держава». Учителі розробили для дітей різнорівневі завдання, враховуючи при цьому індивідуальні особливості учнів. Педагоги Є. А. Матус, А. С. Біла, а також отець Михаїл та отець Андрій слідкували за дисципліною та об’єктивно оцінювали процес роботи учнів.

 

 Результати конкурсу такі: 

Група Світоч
1 місце – Саківська Вероніка (113 б)., Чернюк Анастасія (113 б.)
2 місце – Матус Юлія (109 б.)
3 місце – Новосядлий Орест (107 б.)

Група «Паростки добра»
1 місце – Коваль Вікторія (109 б.)
2 місце – Швець Вероніка (104 б.)
3 місце – Томак Тетяна (102 б.)

Група «Промінь духовності»
1 місце – Ачілов Сергій (48 б.)
2 місце – Гендзерська Анастасія (46 б.)
3 місце – Наскальний Артем (40 б.)

Діти із відповідальністю поставилися до конкурсу, підготувалися, показали свої знання. А на переможців звичайно чекають відзнаки та призи.

 

 У найменшої групи «Ангелятка» конкурс «Скарбниця віри» проходив у формі цікавої гри «Правда чи неправда», яку проводили учитель Т. М. Шумивода разом із матушкою Любою. Вони активно брали участь і показали свої здібності, за що будуть нагороджені солодкими гостинцями.

 Підготовка до Великодня учнів середньої групи «Промінь духовності». Діти із учителем Є. А. Матус вчать веснянку «Вийди, вийди, Іванку!». А уже на вулиці під весняним сонечком репетирують хоровод. Учні докладають чимало зусиль, щоб таночок вийшов гарним і щоб ним вони змогли потішити своїх рідних та близьких.

 Виглянуло сонечко і отець Андрій із підлітковою групою «Світоч» проводив заняття на природі, адже що може бути кращим. Діти навчалися християнської мудрості та любові, читаючи поради та настанови царя Соломона.

 Матушка Любов та учителька Т. М. Шумивода з дітками молодшої групи «Ангелятка» перед храмом проводять репетицію казочки «Великоднє диво» до свята Воскресіння Христового.

 Учитель А. С. Біла та отець Михаїл з учнями старшої групи «Паростки добра» проводять заняття на тему «Православні свята. Благовіщення Пресвятої Богородиці. Вхід Господній у Єрусалим». Священик цікаво розказував про суть цих свят, підтримував з дітьми діалог. Учням дуже подобається таке живе спілкування, а особливо розповіді батюшки, його жарти та поради.

Духовно-просвітницький центр «Держава»