16 жовтня  в залі духовно-просвітницького центру відбулося дійство, приурочене до свята Покрови Пресвятої Богородиці. Діти прославляли заступницю нашу Діву Марію. На стіні возвеличувався образ Богородиці, прикрашений вишитим рушником.

IMG 5480Учні, батьки, прихожани храму з нетерпінням чекали початку свята. Ми були дуже зворушені, бо полинула молитва до Нашої Заступниці. Люди і діти піднялися і почали молитися всі разом. Коли молитва стихла, до нас звернулася педагог-організатор Є. А. Матус. Вона пояснила, що свято має духовну і просвітницьку мету: прославити Діву Марію, подякувати їй за заступництво за нас перед Богом, і навчити дітей у скрутну хвилину призивати на поміч Ім’я Господнє.

Ведучою на святі була вчителька середньої групи Тетяна Олексіївна Довгенко. Вона протягом усього дійства по-материнському  турбувалася про своїх вихованців. Дівчатка духовним співом зігрівали наші серця під  акомпонимент Виринеї Михайлівни Федорчук. Дітки промовляючи поетичні рядочки тендітними голосочками, нагадували небесних ангеляток. Вони поклали до образу Богородиці лампадки і букети квітів, молилися до Матінки Божої за свою землю, за маму, за тата, за рідних і всіх християн. Дуже серйозно, відповідально виконували ролі юні актори.

 

Вражало те, як вони старалися передати нам свою віру, любов до Господа, як трепетно молилися до Заступниці. Такі ще юні, а вже навчали нас у важку хвилину просити в Бога порятунку. Багато хто з глядачів утирав сльози. Панувала така тепла атмосфера, що по завершенню свята не хотілося залишати зали. Ми відчували себе у родинному колі, ніби тут наш дім. У цей день біля образу Матері Божої горіли не тільки лампадки, а ще й  вогники дитячої любові, нам було спокійно і затишно. Я зрозуміла, що маємо найкращу у світі православну віру, благословенну землю, талановитих дітей.

Дякую Богу за всіх добрих людей, які опікуються нашими дітьми у духовно-просвітницькому центрі. Молюся за їхнє здоров’я, щоб могли ще багато років сіяти у дитячі душі зерна духовності, вчили наших дітей любити Бога усім серцем своїм і любити ближнього, як самого себе.

Від імені батьків Алла Євгенівна Гендзерська