У Білорусі в Свято-Успенському монастирі на стіні з'явився нерукотворний лик Христа.
«Засяє на стіні образ Христа, немов дві краплі води схожий на знаменитий плат Нерукотворний Убрус, що зберіг матеріальний відбиток лику Христа Спасителя. Як і Його Образ з Туринської плащаниці, в яку було загорнуто тіло розп'ятого Ісуса », - інформує портал.
Насельники вражені. «Це - велике чудо! Образ проявився буквально в одну мить. Точь-в-точь, як на Нерукотворний Убруси! », - Сказав ієромонах Іларіон.
Ченці не знайшли на стіні слідів фарби, тому вважають зображення Нерукотворним.
«Свідченням створеного Богом чуда стало мироточення невеликого фотознімку, де був зображений фрагмент стіни з ликом Спасителя. Ця фотографія потрапила в селище Локоть Брянської області, в будинок ченця Йосипа і замироточила там », - розповідають насельники.
Монастир розташований в 600 метрах від кордону з Росією, в Мстиславського районі Могильовської області. Давня обитель - в страшних руїнах, майже 90 років вона була в запустінні.
За словами місцевих жителів, перший раз Нерукотворний образ Спасителя в Успенському монастирі побачили в 1942 р вихованці дитячого інтернату, який розміщувався на території обителі, в будівлі колишнього церковно-земельного училища.
Образ проявився на білій вапняній стіні класу, де до революції висіла чорна дошка (про це до сих пір свідчить просвердлена дірка), а стіни ніколи не бачили якихось фарб, крім вапняної побілки. У монастир стали стікатися паломники. Радянська влада вказали знищити лик.
Цього разу лик Спасителя проявився на тому ж місці, що і в 1942 р Фахівці поки не дослідили даний феномен.