Релігійні діячі України у листі до Арсенія Яценюка висловили занепокоєння інформаційною компанією по дискредитації Урядового уповноваженого з питань сім’ї за його традиційні погляди на шлюб та статеві відносини.

14 березня Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій у своєму зверненні до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка підтримала запровадження Кабінетом Міністрів посади Урядового уповноваженого з питань сім’ї. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на Інститут релігійної свободи.

24 лютого 2016 р. Кабінет Міністрів України ухвалив постанову № 131 «Про Урядового уповноваженого з питань сім’ї». Згідно з Постановою, нова посада у Секретаріаті Кабміна прирівнюється до посади заступника міністра.

Зокрема, ВРЦіРО наголошує, що запровадження вказаної посади в Уряді є важливим і актуальним. Також у листі до Прем’єра відзначається доцільність покладення на Урядового уповноваженого з питань сім’ї завдань щодо забезпечення комплексного і скоординованого підходу до формування ефективної державної сімейної політики.

Водночас Рада церков висловила занепокоєння з приводу інформаційної кампанії з дискредитації та шельмування призначеного на вказану посаду Адріана Буковинського.

Релігійні діячі зауважили, що факт заперечення можливості для людини, в тому числі для державного службовця, мати традиційні погляди на шлюб і сім’ю є тривожним сигналом. «Така реакція є не лише проявом зневаги до фундаментального права людини на свободу думки та вираження поглядів, але й проявом дискримінації, – зазначається у зверненні Ради церков, – коли людині відмовляють у праві на роботу лише через її традиційні для українського суспільства погляди на шлюб та статеві відносини, які відповідають природі людини та конституційним засадам сімейної політики в Україні».

ВРЦіРО висловила сподівання, що позиція Арсенія Яценюка на захист традиційної сім’ї залишилася без змін.

Нагадаємо, що під час останнього засідання Ради церков керуючий справами УПЦ заявив, що політики намагаються узаконити схеми рейдерських захоплень храмів.