Собор єпископів УПЦ закликав православних молитися за своїх гонителів

Усі, хто потерпає від такої агресії, мають пам’ятати слова Господа нашого Іісуса Христа: «Любіть ворогів ваших, благословляйте тих, хто проклинає вас». Із такими словами до вірних УПЦ звернулися учасники Собору єпископів Української Православної Церкви. Про це йдеться у зверненні Собору, опублікованому на сайті Синодального інформаційного відділу УПЦ.

«Висловлюємо щирі слова підтримки та християнської солідарності усім нашим братам і сестрам, які сьогодні з християнською мужністю відстоюють свої святині та являють справжню відданість Матері-Церкві. Закликаємо всіх вірних Української Православної Церкви у своїх молитвах просити Господа і Спасителя нашого, аби Він зберіг усіх нас у благочесті та не дозволив агресії увійти в наші серця», – йдеться у зверненні.

Учасники Собору наголосили на тому, що Українська Православна Церква завжди виступала і виступає за подолання розколу та відновлення єдності Українського Православ’я, за єдину Православну Церкву в Україні. Однак цього слід досягати канонічним шляхом, а не шляхом насилля, політичного тиску та залякувань.

«Собор єпископів закликає боголюбиву паству Української Православної Церкви в ці непрості часи в молитві і благочесті звершувати свій християнський подвиг, залишаючись світлом для світу й сіллю землі, укріплюючи єдність духу в союзі миру», – закликали учасники Собору.

Зі сторінок сайту "СПЖ"