Шановні відвідувачі офіційного сайту Свято-Воскресінського храму!

Від щирого серця вітаю вас з святом Різдва Христового!

2015 років відділяють наше сьогодення від Різдва Христового, але багатолітня відстань не применшує значення цієї таємничої та величної події, яка змінила весь світ, «бо в місті Давидовім нині народився нам Спаситель, Котрий є Христос Господь» (Лк. 2.10-11).

Щорічне вшанування Різдва Христового – це знов і знов нагадування нам, що ми повинні пробудитися від гріховного сну і, разом з пастухами, поспішати до Віфлеєму, щоб достойно зустріти Бога, Який втілюється ради нашого спасіння. І нам, які постійно сприймаємо на собі Божу благодать та милосердя, необхідно як найшвидше  споріднитися з Ним через своє достойне і святе життя та отримати обіцяне нам від Бога всиновлення.

У ці святкові дні бажаю вам міцного здоров’я, різдвяної радості, душевного спокою, добра та злагоди. Нехай новонароджений Богомладенець знову і знову подає вам Свої безмірні ласки та щедроти, підкріплює ваші серця непохитною вірою, впевненою надією та безмежною любов’ю. А Віфлиємська зірка, яка вказала мудрецям дорогу до новонародженого Спасителя,  вказує та освітлює вам шлях до спасіння та вічного життя!

Христос  рождається!

Славімо Його!

З повагою та любов’ю у Христі   настоятель храму  о. Михаїл.