Кожного разу, коли приходиш до нашого Свято-Воскресінського храму, що в  смт.Віньківцях і бачиш нових прихожан: молодь, діти – серце сповнюється  радості, бо кожна нова людина, яка переступила поріг нашого храму – це ще одна спасенна душа. Наш Свято-Воскресінський  храм – це великий сад, який стає все більшим і квітучішим. Найкраще це розумієш у великі, для всього християнського світу,  свята.

  19 грудня усі прихожани Свято-Воскресінського храму вшановували Святого Миколая – найбільшим шанувальником якого є, звичайно, діти. Найменші учні нашої церковної школи група «Ангелятка» вшанували Святого Миколая піснею і святковою виставою.

    Затамувавши подих зі зворушливими сльозами на очах та теплом в серцях, бабусі і дідусі, батьки, рідні і усі прихожани спостерігали, як у виконанні групи "Ангелятко"  ожила історія про одне з багатьох чудес Святого Миколая: чудотворне зцілення. Усі, у переповненому святковому залі, переживали і хвилювалися разом з маленьким акторами. Зачаровано вслухалися в дзвінкі дитячі голоси, такі щирі такі відверті, які оспівували і розповідали про Великого Святого. І саме в такі хвилини ще більше переконуєшся , що наша віра безмежна і всесильна, вона проростає буйним цвітом у наших дітях «ангелятках». Наш храм-сад росте і квітчається завдяки їм.

    Дякуємо усім хто долучився до святого дійства. А групу «Ангелятка», їх батьків, Матушку Любу і керівника Духовно-просвітницького центру Федорчук Віренею Михайлівну вітаємо з дебютом.

    Нехай щира християнська любов і добро до людей Святого Миколая допомагають Вам завжди бути здоровими, щасливими та успішними.

    Божого благословіння Вам на многія літа.

Вдячні батьки та прихожани Свято-Воскресінського храму.