23 квітня в національному університеті «Острозька академія» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України проводилась  VIII Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії», яка зібрала представників з різних областей нашої держави.   Її учасниками  були більше півтори сотні вихованців 5-8 класів.  Метою олімпіади є підвищення інтересу школярів до Біблії, виховання духовно багатої, національно свідомої особистості, залучення школярів до вивчення курсів духовно-морального спрямування, інформування педагогічної громадськості, батьків про предмети духовно-морального спрямування.

До конкурсних випробувань учнів, які в більшості були переможцями регіональних олімпіад, входило попереднє  виконання творчих робіт, проектів  на запропоновані теми та  їх презентацію членам комісії, розв’язання ситуацій, а також складні письмові тести на знання Святого письма. Вихованцям Духовно-просвітницького центру Федорчук Софії, Мельник Діані, Ковальському Богдану, Чернюк Анастасії, Бернацькому Владиславу випала велика честь представляти на цьому конкурсі Хмельниччину.  Вони показали ґрунтовні знання з основ християнської етики, за що були нагороджені Грамотами лауреатів  Всеукраїнської олімпіади у різних номінаціях, комплектами літератури духовного спрямування, а також отримали позитивні враження від участі у цьому заході, оскільки  він  проходив  у  дружній, доброзичливій атмосфері.

Поїздка учнів  та їх керівників на Всеукраїнську олімпіаду «Юні знавці Біблії» стала можливою завдяки фінансовій підтримці настоятеля  нашого  храму батюшки Михаїла.