----------------------------------2012 рік----------------------------------

Свято Миколая вкотре нагадало про історію свого становлення. А допомогли у цьому вихованці групи «Веселка» зі своєю вчителькою Курманською Н. П. Солодощі ж від Cвятого отримав кожен вихованець!

Готуючись до Різдва, вихованці прикрашають ялинку і на церковному подвір’ї.

Майже в усіх школах вже не один рік вивчається християнська етика.  8 грудня  з ініціативи настоятеля Свято-Воскресенського храму  протоієрея Михаїла вперше було проведено конкурс  з основ християнської етики «Зерна духовності»  і 62 учні 3-7 класів з 16 шкіл району  стали його учасниками. Відрадно, що, окрім методиста РМК Каракацюк О. М., вчителів християнської етики, у складі журі були і священики – настоятелm Свято-Воскресенського храму  протоієрей Михаїл, настоятель храму с. Дашківці –  отець Василій  та настоятель храму с. Осламів  отець Віктор.  Кожному з учасників  було вручено сертифікати і запрошено  в триденну поїздку до Києва на Різдвяну ялинку.

 

      Свято жінок-мироносиць. І про Воскресіння Христове, і жінок-мироносиць гарно повідали глядачам наші вихованці. 

 

 

    ----------------------------------2013 рік----------------------------------

Про Різдвяні події, котрі явили світу його Спасителя, повідали вихованці групи «Світоч».  Разом з Когут В. Й. вони  підготували і провели напрочуд гарне свято. Усі вихованці центру отримали  різдвяні подарунки! 

 

 Вшанування Різдва вихованцями центру, окрім колядів у родинному колі, мало на меті вітати і ближніх, тому наймолодші  учні разом зі своєю вчителькою Мельник Н. М. та матушкою Любою завітали до районної державної адміністрації, її відділів. Не обійшли увагою і тих, хто її потребує чи не найбільше – хворих  районної лікарні.

8-10 січня вихованці Духовно-просвітницького центру і учасники районного етапу конкурсу «Зерна духовності» – 100 дітей – побували у Києві. Києво-Печерська лавра, Національний музей історії Великої Вітчизняної війни, Національний цирк,  зоопарк, екскурсія містом справили незабутнє враження.

 

 Один з основних Великодніх атрибутів – писанка – знайшла місце біля нашого центру.

 

 Дійство, що поєднало в собі Великдень і вшанування жінок-мироносиць, стало черговим проявом дитячої творчості. Великодні піснеспіви, читання поетичних та прозових творів, драматичні постановки у виконанні юних артистів були напрочуд вміло представлені і дуже сподобались глядачам.

 Вихованці центру прийняли участь у виставці декоративно-ужиткового мистецтва, конкурсі «Люби і знай свій рідний край».

 Завершення навчального року запам’ятається і відпочинком на природі – з трапезою, іграми, розвагами

 З молебню, благословіння настоятеля храму протоієрея Михаїла розпочинається у центрі новий навчальний рік. Новим вихованцям – наймолодшим – вручаються молитвослови та ікони.

 Вихованці «Світоча» разом з Когут В. Й. надзвичайно гарно підготували свято Покрови Пресвятої Богородиці

Своєрідним традиційним звітом вивчення основ християнської етики є конкурс «Зерна духовності», який цього року вдруге проводився у нашому районі. Діти виявились гарно підготовленими, швидко впорались з конкурсними завданнями, які включали в себе теоретичний і практичний блоки. Закономірно, що серед перожців є вихованці нашого центру. Проте відзначеними були всі – методист РМК Когут В. Й. кожному з учасників вручила сертифікат на триденну поїздку до міста Києва.

Одне з найбільш довгоочікуваних свят – Миколая. Вихованці наймолодшої групи «Промінчик» разом з вчителькою Куцою В.С. гарно підготували і провели його. Як і годиться, подарунки були у кожного!

19 грудня група вихованців у день Святого Миколая побувала у столиці нашої держави. 

21 грудня наймолодші вихованці ценру та учні Віньковецького НВК побували у Хмельницькому академічному обласному театрі ляльок «Дивень», де переглянули ілюзійно-ексцентричне шоу «Сни про Венецію». Також були ігри, розваги біля новорічної ялинки з Дідом Морозом і Снігурочкою.

----------------------------------2014 рік----------------------------------

9-11 січня  вихованці Духовно-просвітницького центру, а також учасники районного етапу конкурсу «Зерна духовності» відвідали Київ.   Була екскурсія по місту, відвідування  Києво-Печерської лаври, Національного палацу мистецтв «Україна»,   виставки  Дерев Святого Миколая з етноприкрасами різних регіонів України, Музею історичних коштовностей України, парку Слави, Національного музею історії Великої Вітчизняної війни. Національного цирку,  дельфінарію  «Немо».

Прощена неділя, підготування до Великого посту, традиції Масляної – дуже вміло презентували їх вихованці групи «Веселка» разом з Курманською Н. П.

У VІІ Міжнародній олімпіаді «Юні знавці Біблії», що проводиться у Національному університеті «Острозька академія», цьогоріч Хмельниччину представляли учні нашого центру. Крім того, вони долучились до проекту «Біблія про дітей». Трембовецький Павло (ДНЗ «Колобок»), Павлюк Олександра(1 клас), Ачілов Сергій (2 клас) зайняли другі місця. Лауреатами конкурсу стали: Федорчук Софія (3 клас), Мельник Діана (4 клас), Рафаловська Ілона (5 клас), Чернюк Анастасія (6 клас), Бернацький Владислав (7 клас). Традиційно, редакція рівненської газети «Ого» реалізовує проект «Школярі про роль Біблії і християнської етики в своєму житті». Кращим з них було визнано нашого Павлика Трембовецького – наймолодшого учасника, тому і грамота, і приз видання вперше за сім років покинув Рівненщину.

Свято, підготовлене вихованцями центру під керівництвом Дудар Н. А. дуже гарно поєднало в собі Великдень, свято жінок-мироносиць і український фольклор. Тому й не дивно, що серед глядачів були не тільки рідні юних артистів, а й прихожани храму.

Урочисте завершення навчального року проходило в храмі. Його настоятель – батюшка Михаїл привітав учнів, вручив їм дипломи та подяки.

З нагоди закінчення навчального року – відпочинок у лісі: трапеза, ігри, розваги – було дуже весело!

5-6 червня вчителька нашого центру Когут В. Й. – вона ж методист РМК – була запрошена на виїзне засідання членів Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України, що відбулося у Національному універстеті «Острозька академія» м. Острог.