Ісус Христос


Йдуть дні Святої Чотиридесятниці, дні духовного оновлення і покаяння. Це благодатна пора, коли Церква закликає всіх своїх вірних дітей покинути діла темряви і прикраситися світлом чеснот. Церковні піснеспіви у ці дні спонукають пробудитись від гріховного сну, бо грішимо ми проти Бога, проти ближніх, проти самих себе. Хто ж допоможе нам у боротьбі з гріхом, якщо не Господь? Саме від Бога душі християнські отримують нові сили, до Нього з покаянням звертаємось ми:


Масляна

         Останній тиждень перед Великим постом у нашому Духовно-просвітницькому центрі святкували Масляну.

         Вихованці групи «Світоч» розповіли про особливості цього свята, суть і необхідність Прощеної неділі. Потім усі пригощались традиційними наїдками: млинцями, пирогами, варениками, тістечками… Кожен з дітей, разом з батьками, намагався аби його страва була найсмачнішою та щоб вистачило її для ближніх. І це їм вдалося!

Коровай памяті

 Цікавою і багатою на позитив для вихованців груп «Промінчики», «Світлячки» Духовно-просвітницького центру стала субота, бо саме 21 лютого, з благословіння настоятеля храму о.Михаїла, вони мали можливість побувати у обласному центрі. Першим їх зустрів Хмельницький обласний театр ляльок «Дивень» із своєю захоплюючою виставою «Веселі перегони». Цікавий сюжет за мотивами української народної казки «Їжак та Заєць», дзвінкий сміх, усвідомлення того, як добре жити без обману справили на глядачів незабутні враження. А ще були і Зимовий сад, і екзотичні рибки, і ігрова кімната – захопленню наших маленьких мандрівників не було меж. Потім був обід – кафе «Вінні Пух» порадувало дружню компанію смачними стравами.