Христос Воскрес!

Помолимося, дорогі брати і сестри, щоб радість про Воскреслого Господа, а це є головним змістом нашої віри, омивала всі наші слабості, гріхи, піднімала нас від безсилля, яке ми часом відчуваємо перед обставинами. Щоб ця радість перемагала всі страхи, які ми переживаємо. Помолимося, щоб ця радість витісняла з нас все погане, що в нас є.

Радість у Господі Воскреслому – головний скарб, який даний нам Богом. Христос воскрес із мертвих, переміг смерть і, перемігши всі наші страхи, всі наші гріхи, дав нам велику силу спасіння. «Ви куплені дорогою ціною», – говорить апостол, маючи на увазі смерть Христову і Його воскресіння з мертвих. Не забувайте, що ви куплені дуже дорого.

Ми називаємо Господа нашого і Спасителя словом Іскупитель, бо Він викупив наші гріхи, Він викупив нас з рабства гріха. І ми, що пережили смерть і Воскресіння Його з мертвих, вже не можемо бути грішниками. Наше головне завдання – виростати з гріхів, долати гріхи. А головний для цього засіб – радість про Воскреслого Господа.

Життя наше часом буває дуже непростим. У ньому бувають серйозні випробування: хвороби, фінансові проблеми, незгоди з рідними і друзями. Але ми з вами, брати і сестри, не повинні від цього сумувати. Було б цілком природно сумувати і впадати у відчай, якби Христос не воскрес із мертвих, не переміг смерть, чи не переміг наші страхи.

Але Ісус Христос воскрес, і тому все в світі стало іншим. І ми теж стаємо іншими. Давайте прагнути жити в радості про Воскреслого, на краще прагнути, а не зациклюватися, як часом стається, на нашому гіршому.

Христос Воскрес!

Духовно-просвітницький центр «Держава»