Президент Порошенко – боягуз, який третій рік веде Україну до поразки. За новорічне послання його потрібно зняти з президентства і віддати всю владу українським військовим, які повинні «виграти війну» та «посадити всю еліту, без виключення». Про це написав на своїй сторінці у Facebook ієрей УПЦ КП Андрій Чмєль

«Закликаю вище керівництво Армії взяти відповідальність за державу на себе – через явну неспроможність Порошенка до будь-яких дій на захист держави», – написав священик.

«Треба відмовитися від усіх форм соцвиплат і зарплат, всі працюємо за їжу в тилу, на фронті воюємо за їжу, ввести продовольчі картки, а всі вивільнені резерви кинути в нове озброєння, чимдуж готуватися до війни», – закликав священнослужитель УПЦ КП.

«Президент Порошенко – боягуз, який третій рік веде нас до поразки. Фактично президент Порошенко зробив все від нього залежне, щоб Росія напала і мала шанси розраховувати на успіх. Він не одинокий – цим займається вся наша еліта, від 2004 року. Наш горе-президент підкуповує людей, перетворює нас на проституток подачками із американських кредитів», – заявив він.

«Закликаю Порошенка віддати владу тим генералам ЗСУ, які зможуть виграти війну. Новий військовий Уряд не може покладатися на США. Трамп нас зрадить», – пише Чмєль.

Він додав, що «поки не пізно, передай владу військовим і йди займайся бізнесом, війна – це не твоє. Військовий уряд має посадити всю еліту, без виключення. Ти і вся команда Ющенка вели нас на цю бійню ще з 2004 року. І ось ми за Ющенком у 2005-2010, а тепер за тобою, прийшли на бійню».

«Буря наближається. Армія має взяти відповідальність за Визвольну війну, за Державу, за Націю, за всіх наших нащадків на себе – тому що цивільні політики явно не здатні рішити ці проблеми», – уклав клірик Київського патріархату.