ОГОЛОШЕННЯ

Чудотворна Єрусалимська ікона Божої Матері це ікона Божої Матері з маленьким Ісусом на руках і знаходиться вона у храмі Святої  Тавіфи в Яффо. Її краса і якась надзвичайна сила постійно привертає увагу віруючих православних християн.

За переказами, ікону було написано на п'ятнадцятий рік після Вознесіння Господнього у Гефсиманії. Це був перший з усіх образів Богородиці, створених святим євангелістом Лукою. Старець Паїсій Святогорець (Езнепідіс) саме про цю ікону сказав, що вона більш за всі інші має портретну схожість з Богородицею. Призначалася ікона для єрусалимської громади. За деякими свідченнями, саме цей образ, що знаходився колись у храмі Воскресіння Христового в Єрусалимі, є тією чудотворною іконою Богородиці, від якої зійшов і почувся голос до преподобної Марії Єгипетської, що навернув її від гріховного шляху. Копія Єрусалимської ікони Божоі Матері знаходиться в Свято-Воскресінському храмі смт. Віньківці і за часів більшовицькоі влади ікона перенесла довгий і важкий шлях, проте людська любов і віра врятували її від знищення. Перед іконою Божої Матері Єрусалимської моляться від хвороб очей та сліпоти, від паралічу та розслаблення, від інших хвороб тілесних та душевних. Та й не тільки...

25 жовтня богослужіння в Свято-Воскресінському храмі смт. Віньківці розпочнеться:

о 7 год. ранку читанням вранішних молитв, правилом до причастя,

о 8 год. заздравний молебен з акафистом до Матінки Божоі,

о 9 год. божественна літургія.

Громада Свято-Воскресінського храму та настоятель о.Михаіл щиро запрошують віруючих православних християн в цей день утриматись від роботи та прийти і помолитись разом до Матінки Божоі.