Микола Данилевич: "Нашим "ура-патріотам" всюди чудиться "рука Москви"

Смішно, панове!

Не прикривайте ура-патріотизмом свою неосвіченість, а інколи і дурість!
Нашим "ура-патріотам" всюди чудится "рука Москви". Доходить до смішного. В Полтаві на зовнішньому фасаді Самсонівського храму, що побудований на честь перемоги над шведами у Полтавській битві в 1709 році, зображений російський цар Петро І, копита коня якого топчуть прапор ШВЕЦІЇ. Один депутат з Тернополя побачив це зображення і подумав, що це прапор України. І почалося. Храм УПЦ МП, російський цар Петро І топче український прапор! Гвалт!
При цьому, за словами співробітників музею історії Полтавської битви, на території якого знаходиться цей храм, картина написана 3 (!) роки тому.
Коли депутату вказали на його помилку, то він заявив, що "большинство прихожан и посетителей храма не могут различить такие тонкости и разницу между шведским и украинским флагами, как некоторые умные пользователи сайтов".
Так от! Нехай депутат не думає, що "большинство прихожан" мають такий самий освітній рівень, як і він сам. В тому то й одна з наших основних проблем, що у владі в нас навіть не "село", а "сИло", яке не в стані відрізнити український прапор від прапорів інших держав.
Деталі тут: http://strana.ua/…/23376--tolko-petra-pervogo-eshe-ne-dokom…
P. S. Я би про це не писав, якби цю інфо не стали б розганяти у Фейсбуці люди, щодо освіченості яких я мав більш позитивну думку.
"Ура-патріотизм" якось негативно впливає на здоровий глузд.