22 березня, після чергового слухання в приміщенні Апеляційного суду Тернопільської області, невідомий скоїв напад на юриста Тернопільської єпархії УПЦ Захарчука А. П., про це повідомляє офіційний сайт УПЦ.
Нападник з закритим Балаклавою обличчям ззаді наблизився до правозахисника і вилив на голову зеленку. Через попадання антисептика в око Андрій Петрович отримав опік. Даний факт зафіксували в лікарні.
Сам юрист каже, що постійно піддається приниженням і образам від представників «Правого сектора», які приходять на засідання суду. Вони дозволяють собі штовхати правозахисника, навмисно топтатися по ногах і погрожують фізичною розправою. Тому цілком ймовірно, що нападник є членом згаданої радикального угрупування. В результаті нападу відкрили кримінальне провадження.
На даний момент, правозахисник бореться за право Свято-Михайлівської громади УПЦ села Бутин Збаразького району на власний храм, який розкольники відібрали за класичною рейдерською схемою в жовтні позаминулого року. Тоді, під час захоплення, представники «Київського Патріархату» заручилися силовою підтримкою радикалів з «Правого сектора» нібито «побоюючись провокацій».