Предстоятель Української Православної Церкви молився за великим повечір’ям у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври.

17 березня, у четвер першої седмиці Великого посту, під час великого повечір’я, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив читання четвертої частини покаянного канону у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

У четвер першої седмиці Великого посту під час великого повечір’я читається четверта частина Великого канону преподобного Андрія Критського, яка є заключною. 

На п’ятій седмиці Великого посту, під час утреньої четверга, покаянний канон прочитується повністю. Це богослужіння має назву «Мариино стояние» – разом із каноном прочитується житіє преподобної Марії Єгипетської.

З поясненнями до тексту Великого канону можна ознайомитися на нашому сайті.

Після читання Його Блаженство звернувся до чисельних вірян зі словом проповіді.Нагадаємо, у понеділок першої седмиці Великого посту Його Блаженство звершив читання першої частини покаянного канону преподобного Андрія Критського у цьому ж храмі. Раніше повідомлялося, що Предстоятель УПЦ взяв участь у відзначенні Дня Православ’я у Посольстві України в Афінах.